Haftowanie

Przy haftowaniu wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, dlatego wykonane przez nas wzory są odporne na działanie przeróżnych czynników zewnętrznych. Pracujemy w utworzonym na tę okoliczność profesjonalnym i nowoczesnym parku maszynowym, bazując na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym, dlatego bez cienia skromności możemy zapewnić, że wykonany przez nas haft będzie bardzo trwały.

 

Dbamy o spełnianie wszelkich obowiązujących norm we włókiennictwie i branży odzieżowej. Haftujemy na wszelkiego typu tkaninach o różnej grubości. Wzory wykonujemy na tkaninach, tekstyliach, dzianinach, skórach i innych wyrobach materiałowych. Wysokiej jakości haft przenosimy między innymi na:

  • odzież roboczą, sportową i reklamową,

  • bluzy, t-shirty, polo, kurtki, płaszcze,

  • torby, plecaki,

  • czapki, chusty, szaliki,

  • mundury wojskowe, policyjne, strażackie i innych służb,

  • ręczniki, obrusy, pościel,

  • i wiele, wiele innych materiałów.

 

Haftowanie

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby indywidualne!

Ekoskóra

Wytrzymała tkanina będąca doskonałą imitacją naturalnej skóry. Szerokie zastosowanie, od odzieży po meble.

Pozostałe materiały

Bogaty asortyment materiałów wierzchnich. Różne kolory, desenie oraz wzory. Do produkcji odzieży oraz różnych dekoracji.

Haftowanie

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Wykonane hafty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Tłoczenie

Dokładnie odwzorowujemy każdy szczegół. Zagłębienia powstające w trakcie tłoczenia są eleganckie i odporne na ścieranie.

Nici obuwnicze

Wykonane w 100% z trwałych i odpornych włókien poliestrowych. Trójskrętne, gwarantujące najwyższą jakość szwu.

Nici hafciarskie

Nici do każdego typu maszyny hafciarskiej, ale i do zdobienia ręcznego. Bogata kolorystyka oraz wysoka odporność na tarcie.