Produkcja pantofli

Zajmujemy się produkcją pantofli. Zapewniamy wysoką jakość i bogate wzornictwo naszego obuwia, które stanowi wygodną alternatywę dla codziennych butów zarówno na wyjeździe, jak i w miejscu pracy. Pantofle to również doskonały sposób na ogrzanie stóp w chłodne wieczory oraz na zapobieganie przeziębieniom.

W ofercie posiadamy starannie wykończone i przede wszystkim trwałe pantofle damskie, męskie i dziecięce. Wysoka jakość oraz duży wybór materiałów daje gwarancję, iż każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Prace opieramy na wieloletnim doświadczeniu, pantofle produkujemy od podstaw, dlatego gwarantujemy profesjonalne wykonanie i dbałość o najmniejsze detale na każdym etapie powstawania obuwia.

Do współpracy zapraszamy hurtownie, sklepy, firmy i osoby prywatne zajmujące się handlem. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach i w dogodnej dla Państwa formie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, a możliwie najszybciej wyjaśnimy nurtujące Państwa kwestie.

 

Produkcja pantofli

 

Boks 2 - główna - Ekoskóra

Ekoskóra

Wytrzymała tkanina będąca doskonałą imitacją naturalnej skóry. Szerokie zastosowanie, od odzieży po meble.

Boks 1 - główna - Pozostałe materiały

Pozostałe materiały

Bogaty asortyment materiałów wierzchnich. Różne kolory, desenie oraz wzory. Do produkcji odzieży oraz różnych dekoracji.

Haftowanie

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Wykonane hafty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Boks 3 - główna - Haftowanie

Tłoczenie

Dokładnie odwzorowujemy każdy szczegół. Zagłębienia powstające w trakcie tłoczenia są eleganckie i odporne na ścieranie.

Boks 4 - główna - Tłoczenie
Boks 5 - główna - Nici obuwnicze

Nici obuwnicze

Wykonane w 100% z trwałych i odpornych włókien poliestrowych. Trójskrętne, gwarantujące najwyższą jakość szwu.

Boks 6 - główna - Nici hafciarskie

Nici hafciarskie

Nici do każdego typu maszyny hafciarskiej, ale i do zdobienia ręcznego. Bogata kolorystyka oraz wysoka odporność na tarcie.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.