Produkcja pantofli

Zajmujemy się produkcją pantofli. Zapewniamy wysoką jakość i bogate wzornictwo naszego obuwia, które stanowi wygodną alternatywę dla codziennych butów zarówno na wyjeździe, jak i w miejscu pracy. Pantofle to również doskonały sposób na ogrzanie stóp w chłodne wieczory oraz na zapobieganie przeziębieniom.

W ofercie posiadamy starannie wykończone i przede wszystkim trwałe pantofle damskie, męskie i dziecięce. Wysoka jakość oraz duży wybór materiałów daje gwarancję, iż każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Prace opieramy na wieloletnim doświadczeniu, pantofle produkujemy od podstaw, dlatego gwarantujemy profesjonalne wykonanie i dbałość o najmniejsze detale na każdym etapie powstawania obuwia.

Do współpracy zapraszamy hurtownie, sklepy, firmy i osoby prywatne zajmujące się handlem. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach i w dogodnej dla Państwa formie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, a możliwie najszybciej wyjaśnimy nurtujące Państwa kwestie.

 

Produkcja pantofli

 

Ekoskóra

Wytrzymała tkanina będąca doskonałą imitacją naturalnej skóry. Szerokie zastosowanie, od odzieży po meble.

Szczegóły

Pozostałe materiały

Bogaty asortyment materiałów wierzchnich. Różne kolory, desenie oraz wzory. Do produkcji odzieży oraz różnych dekoracji.

Szczegóły

Haftowanie

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Wykonane hafty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Szczegóły

Tłoczenie

Dokładnie odwzorowujemy każdy szczegół. Zagłębienia powstające w trakcie tłoczenia są eleganckie i odporne na ścieranie.

Szczegóły

Nici obuwnicze

Wykonane w 100% z trwałych i odpornych włókien poliestrowych. Trójskrętne, gwarantujące najwyższą jakość szwu.

Szczegóły

Nici hafciarskie

Nici do każdego typu maszyny hafciarskiej, ale i do zdobienia ręcznego. Bogata kolorystyka oraz wysoka odporność na tarcie.

Szczegóły