Usługi haftowania i tłoczenia

Zajmujemy się kompleksowymi usługami haftowania i tłoczenia. Jesteśmy firmą, która idzie z duchem czasu, zna najnowsze trendy na rynku oraz technologię, dlatego potrafimy dostosować się do najbardziej wymagających klientów, realizując oryginalne i niespotykane wzory. Prace wykonujemy niezwykle precyzyjnie, dbając o detale i najwyższą jakość.

Możemy wykonać wzór przygotowany przez Państwa albo przedstawić własne, niezastrzeżone szablony graficzne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, a możliwie najszybciej wyjaśnimy nurtujące Państwa kwestie.

 

Ekoskóra

Wytrzymała tkanina będąca doskonałą imitacją naturalnej skóry. Szerokie zastosowanie, od odzieży po meble.

Szczegóły

Pozostałe materiały

Bogaty asortyment materiałów wierzchnich. Różne kolory, desenie oraz wzory. Do produkcji odzieży oraz różnych dekoracji.

Szczegóły

Haftowanie

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Wykonane hafty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Szczegóły

Tłoczenie

Dokładnie odwzorowujemy każdy szczegół. Zagłębienia powstające w trakcie tłoczenia są eleganckie i odporne na ścieranie.

Szczegóły

Nici obuwnicze

Wykonane w 100% z trwałych i odpornych włókien poliestrowych. Trójskrętne, gwarantujące najwyższą jakość szwu.

Szczegóły

Nici hafciarskie

Nici do każdego typu maszyny hafciarskiej, ale i do zdobienia ręcznego. Bogata kolorystyka oraz wysoka odporność na tarcie.

Szczegóły