O nas

Firma An-Ren powstała w 1994 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją pantofli. Z czasem poszerzyliśmy działalność o handel materiałami do wyrobu obuwia i pantofli, oraz o sprzedaż maszyn hafciarskich, zarówno nowych jak i używanych. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Świadczymy również następujące usługi:

  • haftowanie,
  • tłoczenie,
  • perforowanie na skórach i eko skórach.

Regularnie inwestujemy w rozwój, by być konkurencyjnym i oferować Państwu najwyższej jakości usługi. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, opracowaliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu możemy pochwalić się własną filozofią produkcji. Oferujemy konsultacje i podpowiadamy najlepsze możliwe rozwiązania.

Liczymy na wzajemną, satysfakcjonującą obie strony współpracę. Serdecznie zapraszamy!

 

Ekoskóra

Wytrzymała tkanina będąca doskonałą imitacją naturalnej skóry. Szerokie zastosowanie, od odzieży po meble.

Szczegóły

Pozostałe materiały

Bogaty asortyment materiałów wierzchnich. Różne kolory, desenie oraz wzory. Do produkcji odzieży oraz różnych dekoracji.

Szczegóły

Haftowanie

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Wykonane hafty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Szczegóły

Tłoczenie

Dokładnie odwzorowujemy każdy szczegół. Zagłębienia powstające w trakcie tłoczenia są eleganckie i odporne na ścieranie.

Szczegóły

Nici obuwnicze

Wykonane w 100% z trwałych i odpornych włókien poliestrowych. Trójskrętne, gwarantujące najwyższą jakość szwu.

Szczegóły

Nici hafciarskie

Nici do każdego typu maszyny hafciarskiej, ale i do zdobienia ręcznego. Bogata kolorystyka oraz wysoka odporność na tarcie.

Szczegóły