Materiały

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz materiałów wierzchnich. Do wyboru materiały odzieżowe, dekoracyjne oraz specjalistyczne. W różnych kolorach, deseniach oraz wzorach. Gwarantujemy wysoką jakość różnorodnego asortymentu oraz konkurencyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy pewni, że u nas znajdziecie to, czego szukacie.

Szczególnie polecamy ekoskórę, czyli wytrzymałą tkaninę będącą doskonałą imitacją naturalnej skóry. Znajduje zastosowanie w produkcji odzieży, butów, torebek, plecaków czy nawet mebli. Z kolei welur, dzięki okrywie włosowej, zapewni puszyste i miękkie pokrycie. Te i inne materiały znajdziecie Państwo w naszym bogatym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

 

Ekoskóra

Wytrzymała tkanina będąca doskonałą imitacją naturalnej skóry. Szerokie zastosowanie, od odzieży po meble.

Szczegóły

Pozostałe materiały

Bogaty asortyment materiałów wierzchnich. Różne kolory, desenie oraz wzory. Do produkcji odzieży oraz różnych dekoracji.

Szczegóły

Haftowanie

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Wykonane hafty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Szczegóły

Tłoczenie

Dokładnie odwzorowujemy każdy szczegół. Zagłębienia powstające w trakcie tłoczenia są eleganckie i odporne na ścieranie.

Szczegóły

Nici obuwnicze

Wykonane w 100% z trwałych i odpornych włókien poliestrowych. Trójskrętne, gwarantujące najwyższą jakość szwu.

Szczegóły

Nici hafciarskie

Nici do każdego typu maszyny hafciarskiej, ale i do zdobienia ręcznego. Bogata kolorystyka oraz wysoka odporność na tarcie.

Szczegóły