Materiały

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz materiałów wierzchnich. Do wyboru materiały odzieżowe, dekoracyjne oraz specjalistyczne. W różnych kolorach, deseniach oraz wzorach. Gwarantujemy wysoką jakość różnorodnego asortymentu oraz konkurencyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy pewni, że u nas znajdziecie to, czego szukacie.

Szczególnie polecamy ekoskórę, czyli wytrzymałą tkaninę będącą doskonałą imitacją naturalnej skóry. Znajduje zastosowanie w produkcji odzieży, butów, torebek, plecaków czy nawet mebli. Z kolei welur, dzięki okrywie włosowej, zapewni puszyste i miękkie pokrycie. Te i inne materiały znajdziecie Państwo w naszym bogatym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

 

Boks 2 - główna - Ekoskóra

Ekoskóra

Wytrzymała tkanina będąca doskonałą imitacją naturalnej skóry. Szerokie zastosowanie, od odzieży po meble.

Boks 1 - główna - Pozostałe materiały

Pozostałe materiały

Bogaty asortyment materiałów wierzchnich. Różne kolory, desenie oraz wzory. Do produkcji odzieży oraz różnych dekoracji.

Haftowanie

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Wykonane hafty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Boks 3 - główna - Haftowanie

Tłoczenie

Dokładnie odwzorowujemy każdy szczegół. Zagłębienia powstające w trakcie tłoczenia są eleganckie i odporne na ścieranie.

Boks 4 - główna - Tłoczenie
Boks 5 - główna - Nici obuwnicze

Nici obuwnicze

Wykonane w 100% z trwałych i odpornych włókien poliestrowych. Trójskrętne, gwarantujące najwyższą jakość szwu.

Boks 6 - główna - Nici hafciarskie

Nici hafciarskie

Nici do każdego typu maszyny hafciarskiej, ale i do zdobienia ręcznego. Bogata kolorystyka oraz wysoka odporność na tarcie.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.